Мерія надала пільги для тих, хто добудовуватиме будинки Щепановського

У Тернополі забудовникам, які завершуватимуть будівництво тих будівель, які почали і не завершили структури Зеновій Щепановського, нададуть суттєві пільги щодо сплати пайового внеску.

Як відомо, цей внесок будівельні організації міста сплачують у розмірі 3% (при зведенні житлового будинку) або 6% (призведенні нежитлової будівлі) від вартості збудованого об’єкту.

«Дані кошти сплачуються у міський бюджет і йдуть на розвиток інфраструктури міста», – уточнив начальник відділу квартирного обліку та нерухомості міської ради Богдан Малимін.

Так от для замовників, які візьмуться за добудову об’єктів Щепановського, рішенням сесії передбачили застосовувати до розміру пайового внеску коофіцієнт 0,1. Тобто розмір пайового внеску для них складе 0,3%.

Також передбачено коефіцієнт 0,1 застосовувати при укладанні договорів пайової участі з тими замовниками, які здійснюватимуть і нове будівництво, але з метою компенсації втрат, понесених дольовиками підприємств, засновником яких виступав Зеновій Щепоновський.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, ідея надати пільги для бажаючих втілити нові проекти виникли після того, як одна будівельна організація висловила готовність добудувати об’єкт Щепановського за умови, що поруч їй виділять ще земельну ділянку, на якій організація збудує комерційне житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі