Тернопільські артилеристи задають тон у Збройних Силах України

Тернопільські артилеристи задають тон у військах 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За підсумками 2011 навчального року військовослужбовців 11-ї Тернопільської окремої гвардійської артилерійської бригади визнано кращими в армійському об’єднанні, військові частини якого дислокуються на території шести західноукраїнських областей держави.

Підведення підсумків та нагородження кращих відбулося у Рівному, під час розширеного засідання Військової ради 13-го армійського корпусу на якому, окрім командирів військових частин і їх заступників були присутні представники військової прокуратури та контррозвідки.

Командир артилерійської бригади полковник Сергій Корнійчук зізнається, що до цього високого результату доклався кожен військовослужбовець військової частини.

– Впродовж усього року офіцери, сержанти та солдати були наполегливі під час навчань та показували грунтовні знання, а під час відповідальних маневрів, зокрема таких як дослідницьке навчання «Адекватне реагування-2011», демонстрували найкращі свої якості, – зазначив полковник Сергій Корнійчук.

Окрім того він наголосив, що у кожному підрозділі військової частини тон задають офіцери. Якщо командир батареї відмінник, то такою буде і весь підрозділ.

Тернопільські артилеристи задають тон у Збройних Силах України, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі