Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ

Німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung - про те, як змінилася "мода" на могильні плити в Україні пост-безпрєдєльного періоду.

"За останні кілька років українська мафія зникла з екранів, але на кладовищах з Землі піднялись тисячі надмогильних плит, на яких померлі зображені у спортивних костюмах Adidas і з ключами від Mercedes", - цитує Frankfurter Allgemeine Zeitung слова українського письменника Андрія Куркова.

"Епоха життя без правил пішла у минуле. На вулицях знову можна вільно гуляти ночами. Продавці та постачальники куленепробивних дверей мають збитки. Зате ті, хто вижив (вони найбільш живучі) бандити прийшли в економіку та політику", пише "Експрес".

Видання зазначає, що роки, коли бандит із передмістя і густо нафарбована "інтердівчинка" із доларового готелю були синонімами кар’єрного росту, призвели до розквіту на кладовищах культури поховань.

"Натуралістичні зображення на могильних плитах зберігають мрії молоді часів перебудови із Амур-Нижньодніпровського району Дніпропетровська чи спальних районів Києва та Харкова. Прожиті роки бандитів та охоронців приміських кооперативів знайшли своє відображення у тренувальних костюмах і роздутих чоловічих мускулах на полірованих могильних плитах. Світ тюрем та виправних колоній (в яких завжди не вистачало стільців) відстежується в образі покійника, що сидить на навпочіпки", - пише газета.

Frankfurter Allgemeine Zeitung також зазначає, що золоті ланцюжки, телефони Vertu із діамантами, бультер’єри і оновлені лімузини BMW, Mercedes або Lexus супроводжують померлих по той бік буття. "Тарілки із фруктами, ковбасою, пляшки горілки, пива чи коньяку, а також західні цигарки різноманітних марок підтримують померлого на шляху у потойбічний світ", - сказано на сторінках німецької газети.

Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-1
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-2
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-3
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-4
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-5
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-6
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-7
Як забрати «рижуху», діамантові Vertu, бумер, Мерс чи Lexus на... той світ, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі