• Головна
  • На Дружбі на острівку зрубали дерево, активісти вважають це тривожним знаком (Фото)
12:00, 21 серпня 2015 р.

На Дружбі на острівку зрубали дерево, активісти вважають це тривожним знаком (Фото)

На спиляну ялинку, яка лежить на острівку майдану Перемоги на масиві Дружба, звертають увагу тернополяни в соцмережах. Вони остерігаються, що це є свідченням можливої забудови острівка.

«Ялина учора лежала спиляною, без гілок (це напевне ті ВАРВАРИ, які її спиляли, вирішили зробили для того, щоб менше привертала увагу вже спиляна, «лежача» ялинка ). 
Як підійшов ближче, то звернув увагу на серцевину і пеньок ялинки.
Як видно на фотографіях, серцевина і пеньок говорять про те, що ялинка була «живою». Та й раніше проходячи там звертав увагу на ялинку і не помічав, щоб вона всохла.
От в голові від цього варварського вчинку було багато питань і інших нецензурних слів на адресу цих ВАРВАРІВ..
Ну для чого/кого чи задоволення яких ще комерційних інтересів чи "апетитів" було пиляти «живу» ялинку, яка прикрашала і так невеликий шматочок природи на цій маленькій території???

Що має «вирости» на її місці – новенький-свіженький бігборд для політичної реклами напередодні місцевих виборів чи може черговий бар чи під якийсь комплекс чи багатоповерхівку вже землю продали???

Прошу міліцію, природоохоронну прокуратуру, Управління Державної екологічної інспекції в Тернопільські області та інші державні структури розібратись в цій ситуації і вжити відповідних заходів реагування, а міську раду прокоментувати цю ситуацію», – написав на своїй сторінці в соцмережах Ігор Процик.

Жураліст-розслідувач Андрій Шкула додав, що мерія вже планувала забудовувати острівок, з цією метою навіть змінила схему руху, аби вивести острівець за межі дороги і зробити його перспективним буд майданчиком. На це було витрачено мільйон гривень з бюджету.

«Зрубана ялинка цілком може бути маленьким кроком до освоєння землі(((( ВАНГУЮ: Аби пояснити чому зрубали дерево, нині на місце виїде якась ремонтна бригада і почне рити котлован. ОЛфіційним поясненням буде: "заміна теплоотраси, ремонт водогону, чи прорив каналізації". Мовляв дерево заважало роботі техніки..», – пише андрій Шкула.

При цьому зазначає, що звернення на «гарячі лінії» чи д мерії результату не принесуть, крайнім зроблять якогось робітника, а замовники зрубу традиційно покарання не понесуть.

«Пригадав нещодавню подію, коли зрубали високі ялини біля будови над сходами "співучки". Я тоді і міліцію викликав, і на гарячі лінії звонив, і навіть пояснення ходив писати. В результаті офіційно з'ясували, що зруб дерев - ініціатива прораба, до якої ніхто не штовхав і взагалі ніпанятна нашо він їх зрубав. отако взяв бензопелу, вх…рячив, краном переклав на інше місце, машиною вивіз. Тому віри до гарячих ліній – нема», – підкреслює журналіст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дерево #Дружба #будова
Оголошення
live comments feed...