• Головна
  • У Тернополі провели міжнародний турнір з футболу серед юнаків
10:00, 22 серпня 2015 р.

У Тернополі провели міжнародний турнір з футболу серед юнаків

Міжнародний турнір з футболу серед юнаків провели у Тернополі. Щорічні змагання шості за рахунком. Цьогоріч на турнір до Тернополя приїхав футбольний клуб із Естонії, команди зі Львова, Харкова та Володимир-Волинського. Змагались також і дві місцеві команди. Сильнішими цього разу були львів’яни.

Міжнародний турнір з футболу серед юнаків у Тернополі започаткували у 2010 році, коли Україна спільно з Польщею виборола право проведення Чемпіонату Європи 2012 року. Євро-2012 минув, але футбольні змагання 16 річних юнаків у Тернополі збереглися. Цьогоріч, вже у шостому турнірі, зіграло сім команд. В боротьбі за нагороди зійшлися юнаки футбольного клубу “Карпати”, молодь ФК “Львів”, “БРВ-ВІК” з Володимир-Волинського, харківського “Арсеналу” Харків, дві команди, молодшу і старшу, виставила Тернопільська ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Вперше на цей міжнародний турнір приїхала команда “Тулевік”, місто Вінльянді, Естонія. Грали команди по коловій системі. Переможці визначилися ще до останнього туру, передає tv4.

На першому місці наші гості зі Львова, клуб ФК “Карпати” завоював перше місце. Друге місце завоювала команда “БРВ ВІК” Володимир Волинський, на третьому місці наша молодша команда 2000 року народження. Ну і за ними вже на четвертому місці “Арсенал” Харків, п’яте місце ФК “Львів” місто Львів, шосте місце наша команда 99 року народження і на останньому місці команда ФК “Тулевік” місто Вінльянді, Естонія, – розповів інструктор-методист Тернопільської ДЮСШ з футболу та ігрових видів спорту Віктор Вересюк

Попри поразку команда із естонського Вільянді не ображається, навпаки – обіцяє приїхати знову.

Сравня с вашей, городом, другими учасниками мы самый маленький город и по етому на самом последнем месте, но отсюда мы пойдем с большыми опытами, с хорошыми емоциями, по тому что гостеприимство украинцов, организаторов – супер. Я очень доволен и ребята тоже очень довольны, что они получили такую иностранную поездку в Украину, в наш дружеский город Тернополь, – каже Як Лукагодер, представник ФК “Тулевік” Вільянді, Естонія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #міжнародний турнір з футболу серед юнаків

Коментарі

Оголошення
live comments feed...