• Головна
  • Студія «Мамахохотала» їде до Тернополя
10:14, 22 серпня 2015 р.

Студія «Мамахохотала» їде до Тернополя

17 вересня студія «Мамахохотала» приїде до міста Тернопіль та в рамках Всеукраїнського Західного туру виступить з гумористичним концертом.

У квітні цього року хлопці вже їздили у міста Східної України, вирішили не зупинятися і поїхати західними містами. Свій тур студія почне 10 вересня у Києві, а після столиці вирушить до Вінниці, Житомира, Рівного, Луцька, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Черкас та Умані.

  • Чому Ви вирішили їхати саме по Західній Україні в цей раз?

Просто вирішили, що необхідно повеселити і Західну Україну, як бачите плануємо охопити вже більшу кількість міст, ніж в першому нашому турі, - керівник студії Роман Грищук

  • Що чекати глядачу в турі?

Зараз автори студії вже пишуть новий матеріал та працюють над програмою туру. Будемо намагатися зробити так, щоб глядачі змогли відпочити та від душі посміятися, керівник студії Роман Грищук.

  • Чи всі актори студії їдуть в тур?

Частина студії їде в тур, частина авторів залишається у Києві, так як є велика кількість інших проектів, над якими потрібно працювати. Але їхню підтримку в турі, я впевнений, ми будемо відчувати, - керівник студії Роман Грищук.

Як ви пишете свої мініатюри та номери?

Немає якоїсь конкретної схеми. Але одне можу сказати точно, сам процес не такий смішний, як номера, які виходять), - актор студії Женя Янович

  • Де берете теми для написання мініатюр?

Та скрізь. Особисте життя, новини, просто ситуації на вулиці. Смішне можна знайти абсолютно у всьому, - актор студії Женя Янович.

  • Чого чекати глядачу від Рафіка Рафіковича?

Дуже важко передбачити чого очікувати від Рафіка , я сам не знаю. Але те, що це буде смішно- це точно, - актор студіїЄмзар Квіцинія (Рафік Рафікович)

Олег, ти граєш загалом жіночі ролі. Чому?

Це вже давно пішло так. В своїй команді КВН у нас були часто мініатюри і номери за участю жіночок у віці (турботлива мама, касирша-грубіянка), і в мене вони виходили краще за усіх. З часом я до них присвоївся, може, через мій голос, може, через комплектацію))))

  • Як це швидко перевтілюватися у різні образи? Який образ ти полюбляєш більш за все?

Все по різному. Є образи, які я вже неодноразово використовую (до них пристосуватись, зрозуміло, легше), а є нові (кожен концерт такі бувають), на які більше витрачається часу на репетиціях і постановці.

НЕ знаю чому, але мені подобається образ мера Києва, а в минулому супербоксера Віталія Кличка. Хоча не скажу, що він в мене найкраще виходить, - актор студії Олег Маслюк.

  • Які ваші плани на майбутнє?

Плани є, над ними вже працюємо. Єдине, що можемо вам сказати – буде ще більше гумору , - керівник студії Роман Грищук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Студія "Мамахохотала" Тернопіль
Оголошення
live comments feed...