• Головна
  • Злочинці на Тернопільщині почали креативно підробляти алкоголь
12:00, 23 серпня 2015 р.

Злочинці на Тернопільщині почали креативно підробляти алкоголь

На Тернопільщині злочинці слідкують за попитом на ринку підакцизних товарів, а також за тим як працюють виробники. Усі новинки, які стосуються захисту пляшки, корка і «дозатора» ретельно вивчають та стараються обійти. Споживачам радять звертати увагу на дату виготовлення акцизної марки і дату розливу.

Заступник начальника штабу оперативного управління Головного управління ДФС у Тернопільській області Юрія Парила запевнив, що правопорушники дуже креативні та вміють бездоганно штампувати підроблені акцизні марки: «Досить непогано вони з цим справляються. Для прикладу, плашку з «дозатором» наповнити горілкою, абсолютно, не є проблемою. Найпростіший спосіб: наливаємо у велику каструлю спиртосуміш, пляшку на дно і вона поступово наповнюється. Дозатор рухається в обидві сторони».

Споживачам радять звертати увагу на марку акцизного податку і тару при купівлі спиртного, пише Тернопіль. Марка має бути надрукована типографським способом, бо є випадки, коли друкуються на принтерах. Щоб перевірити, варто намочити палець і провести по ній. Якщо ж надписи стали нечіткими, то перед вами підробка.

Також слід звертати увагу на захисний елемент – голограму. Переважно, на підроблений алкоголь наклеюють акцизні марки з голограмами у вигляді звичайної сріблястої смужки. На оригінальній нанесені зображення малого герба та напис «Україна».

Пляшка повинна бути новою, без потертості та щільно закоркованою, наповненою без домішок на дні. Найлегше зловмисникам використовувати для розливу тару без «дозаторів».

Розпізнати оригінальний продукт від підробленого допоможе й нанесена дата розливу на пляшці чи етикетці – вони повинні співпадати. Дата виготовлення алкогольного напою не повинна бути раніше ніж дата виготовлення акцизної марки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #алкоголь #злочинці

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...