• Головна
  • На Тернопільщині планують організувати гімназії, у яких діти навчатимуться та проживатимуть
21:00, 23 серпня 2015 р.

На Тернопільщині планують організувати гімназії, у яких діти навчатимуться та проживатимуть

Зараз у Тернопільській області проводять реорганізацію навчальних закладів та оптимізацію системи освіти. В департаменті освіти і науки ОДА рекомендують створювати навчально-виховні комплекси, при яких можуть діяти дошкільні навчальні заклади. Також пропонують організувати гімназії у центрі громад, у яких діти навчатимуться та проживатимуть.

«У деяких школах району дуже мало дітей навчається у 10-11 класі. В контексті територіально реформи та створення громад, можна запровадити «кущові» школи – навчальні заклади нового типу, де учні навчаються та проживають.  За таких умов ми матимемо змогу економити витрати на перевезення дітей та заощаджувати на комунальних послугах»,- говорить директор департаменту освіти і науки ОДА Любомир Крупа.

Він зазначає, щоб створити такі ліцеї чи гімназії потрібно багато часу. Проте, на його думку, це дасть можливість забезпечити учнів якісною освітою, пише Тернопіль.

«Ми зможемо акумулювати дітей в одному якісному навчальному закладі з професійними педагогами та хорошими умовами проживання і навчання», – додав Любомир Крупа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #гімназія #учні #реорганізація

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...