Кому підспівував мер Тернополя?

5 листопада у столичному Палаці спорту виступив вінницький гурт "ТіК". Цим концертом музиканти завершили всеукраїнський тур зі своїм третім альбомом, "Весільним".

— Під час турне планували відвідати 25 міст, але дали тільки 11 концертів, — розповідає перед виступом лідер гурту 32-річний Віктор Бронюк. — Інші скасували з технічних причин. У кількох містах у концертних залах ремонтують системи опалення, бо готуються до Євро. В холодних залах не могли працювати, та й глядачі в таких умовах довго не витримали би. Крім того, перед Новим роком плануємо виступати на корпоративах. Щоб себе не заганяти, вирішили концерти перенести на весну.

Тур стартував у Вінниці, - повідомляє Газета по-українськи. -  Потім музиканти відвідали ще 10 міст.

— У кожному зустрічали по-своєму, — продовжує Віктор. — У Тернополі на концерт прийшли багато керівних персон, було все начальство міста й області. Майже 2 години вони вели себе дуже офіційно. Але наприкінці не стрималися — навіть мер підспівував. Усюди дарували книжки про міста, де ми виступали. У Луцьку наприкінці концерту на сцену вийшла 12-річна дівчинка. Вручила мені снікерс. Сказала: "У мене більше нічого немає. А так хочеться вам щось подарувати".

Концерт у Києві починають із затримкою на півгодини. У залі є вільні місця. Квитки коштували від 50 до 300 грн. Багато глядачів прийшли з дітьми. У фан-зоні 5-річна дівчинка у рожевому костюмі тримає букет із трьох троянд.

— Бронюк — мій улюблений співак, — говорить вона. — Найбільше мені подобається його пісня "Свєта". Люблю її, бо мене теж так звати. В садочку її з іншими дівчатами співаємо. Хлопці з нас сміються. Кажуть, у нас ні слуху, ні голосу немає. Місяць збирала гроші, щоб купити Бронюку квіти. Кожного дня просила маму і тата кинути копієчку в мою копілку.

— Під час туру помітив, що слухацька аудиторія змінилася, — додає  лідер гурту. — Раніше наші пісні любила молодь, тепер їх слухають люди старшого віку. На концерти приходять цілими поколіннями: діти, батьки, бабуся і дідусь.

Із Бронюком три пісні виконала 41-річна Ірина Білик.

— Іриною музикою заслухувався ще в дитинстві. Товаришуємо давно. Якось спитав, чому вона не співає українською. Відповіла: "Якби знайшлася гарна пісня, то заспівала б". Коли записували "Весільний альбом", вирішив їй задзвонити. Запропонував разом виконати пісню "Не цілуй". Це пісня про лірично-драматичні стосунки, Іра про таку мріяла. Вона приїхала на студію через півгодини. Записали дуже швидко. Недавно почув, як цю композицію співали на весіллі.
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі