
08:30, 18 листопада 2011 р.
В Україні збираються повністю заборонити куріння в кафе
Українцям можуть повністю заборонити курити в кафе і ресторанах. Відповідний законопроект був зареєстрований у парламенті 17 листопада, в Міжнародний день відмови від куріння.
Законопроект №9474 пропонує заборонити куріння в закритих приміщеннях закладів громадського харчування, культурних установ, на спортивних майданчиках і стадіонах, пише ТСН.
Проектом закону передбачено істотне збільшення штрафів за невиконання відповідних норм законодавства - від 1 тисячі до 10 тисяч гривень.
Текст документа ще не опубліковано, але про його зміст повідомили в прес-службі голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Тетяни Бахтєєвої (Партія регіонів), яка є одним з 12 авторів законопроекту.
Автори зазначили, що документ покликаний задовольнити вимогу UEFA про повне звільнення всіх об'єктів Євро-2012 від тютюнового диму на період чемпіонату.
Зараз в Україні діє заборона на паління тільки в ліфтах, установах охорони здоров'я, навчальних та освітньо-виховних закладах, на дитячих майданчиках, в під'їздах житлових будинків, підземних переходах і громадському транспорті.
Для підприємств громадського харчування існує норма про обов'язкове відведення 50% площі на зали для тих, хто не палить.
"Але на практиці проконтролювати виконання цієї вимоги практично неможливо. Ухвалення законопроекту призведе до значного зменшення негативного впливу тютюнового диму на людей", - резюмувала Тетяна Бахтєєва.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
08:06, 19 травня
10:41, 15 травня
76
11:49, 16 травня
15
11:47, 16 травня
14
12:36, 19 травня
live comments feed...
Коментарі