• Головна
  • Грузинські медики приїхали в Тернопіль реформувати медицину
16:00, 25 серпня 2015 р.

Грузинські медики приїхали в Тернопіль реформувати медицину

Зараз у Тернополі перебувають і представники аджарських медиків, які готові поділитися рецептами  реформування медицини.

Про це повідомив очільник обласної ради Василь Хомінець під час зустрічі із делегацією Аджарії, яка прибула на запрошення обласної ради  відзначити День незалежності України на Тернопільщині.

Очолив  представницьку делегацію голова Верховної Ради Аджарії Автанділ Берідзе. 

“За рік  підписана Угода про співробітництво між Тернопільською обласною радою та Верховною Радою Автономної Республіки Аджарія (Грузія) наповнилася реальним змістом, – сказав Василь Хомінець. – Найперше хочу подякувати аджарській стороні за теплий прийом та незабутній відпочинок і реабілітацію на сонячному узбережжі Аджарії наших захисників – воїнів, що боронять незалежність нашої держави.  Грузія, яка  дуже добре знає, що таке російська агресія,  першою зголосилася на прохання обласної ради  оздоровити наших бійців.  Через два тижні наші грузинські друзі  прийматимуть на відпочинок і 19 діток воїнів».

Василь Хомінець також  звернув увагу на те, що чисто гуманітарним напрямком  співпраця не обмежується. В Аджарії побувала делегація обласної ради, аграріїв, медиків.  Зараз у Тернополі перебувають і представники аджарських медиків, які готові поділитися рецептами  реформування медицини.

Хто саме буде вислуховувати їхні рецепти і втілювати реморму тернопільської медицини залишається загадкою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аджарія #Хомінець
Оголошення
live comments feed...