• Головна
  • На Кременеччині водій намагався протаранити людей, які перекривали дорогу
19:30, 25 серпня 2015 р.

На Кременеччині водій намагався протаранити людей, які перекривали дорогу

Мешканці села Шпиколоси на Кременеччині перекрили дорогу, бо хочуть перейти до УПЦ КП від УПЦ МП, а місцевий священник на це не зважає не реагує і сільський голова, бо саме громаді села належать культові споруди.

Люди кажуть, що написали колективне звернення, а сільська рада разом з головою не зважають на це. От і перекрита дорога залишилась їхнім останнім аргументом.

Під час протесту не обійшлося без казусів – червоне Део спробувало прорватися крізь натовп людей, які ходили через пішохідний перехід. На щастя, ніхто не постраждав, повідомляє Реально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перекриття дороги

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...