Де в Тернополі краще одружуватися (фото)

Цього тижня, безперечно, найкраще одружуватися було ...в педагогічному університеті! Саме тут 17 листопада, у Міжнародний день студента, діяв студентський загс. Святково прибране фойє, жива музика від студентів інституту мистецтв, щирі посмішки і щирі почуття - у такій атмосфері проводили церемонію "одруження" організатори акції - члени студентської ради ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Про захід студенти знали заздалегідь, до нього ретельно готувалися, і ось, після лекцій та семінарів, усі охочі могли засвідчити перед студентським братством свою готовність ділити навпіл студентську булочку, обмінюватися конспектами і дарувати один одному гарний настрій. А реєстратори із студентської ради  навіть виписували жартівливі свідоцтва.

- То нічого, що обручки не із щирого золота. Головне - почуття щирі!, - жартують студенти. - Такий захід ми проводимо вже не вперше. Першого разу ті, хто не мав обручок, просто малювали їх один одному на пальці фломастером...

Справжній ніжний поцілунок і газована вода замість шампанського. Хвилювання сесії і хвилювання одруження. Скромні дарунки і студентський дрес-код (тобто фата може бути одна на всіх, а може й не бути).

Дружня підтримка і перша обіцянка. Вони обіцяють один одному  бути поруч у скрутний час і підтримувати добрим жартом, купувати банани, поруч сідати на лекціях, разом слухати музику і дивитися разом футбол...

Незвично? Ще й як! Дивно? Дуже! Але водночас дуже весело і незабутньо.

- То ще нічого! Кажуть, колись у Львові студенти "одружувалися" з конспектом, подушкою, заліковкою!

Хтось лише напередодні наважився освідчитися. запросивши уподобану дівчину до студентського загсу. Хтось хоче спробувати, чи готовий він до відповідального кроку. А хтось вже перевірив свої почуття і, очікуючи справжнього шлюбу, стверджується у своєму рішенні тут, серед друзів. Нехай їм усім пощастить!

P.S. За іронією долі вчора мені довелося бути в справжньому загсі м.Тернополя, на справжній реєстрації. Завчені слова і завчені інтонації розпорядників-організаторів, їх обличчя-маски, недолугий текст, вбрання, зачіски, інтер'єр - усе залишає бажати кращого... Може, студенти педагогічного дадуть майстер-клас?

Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-1
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-2
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-3
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-4
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-5
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-6
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-7
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-8
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-9
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-10
Де в Тернополі краще одружуватися (фото), фото-11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі