• Головна
  • Як відкрити продуктовий магазин?
22:47, 26 серпня 2015 р.

Як відкрити продуктовий магазин?

Як відкрити продуктовий магазин? Які вимоги треба виконати, щоб відкрити продуктовий магазин? Формальності, пов'язані з відкриттям продуктового магазину? Санітарні вимоги для продуктового магазину? Як вибрати ресторан та продуктовий магазин?

Плануйте свій магазин

Без бізнес-плану нікуди. Перед тим, як відкрити продуктовий магазин, ретельно все обміркуте. Зробіть ретельну діагностикуринку. Перевірте, скільки магазинів у вашому районі і який асортимент вони пропонують. Не захоплюйтеся між 2 супермаркетами. Вкажіть профіль вашого бізнесу (чи будуть це тільки продукти, або, може, також побутова хімія і преса), а також якість продукти (більше ексклюзивні, більш дорогі в центрі – дешевші на околицях і в бідних районах). Знайдіть відповідне приміщення в зручному місці. Оцініть бізнес ідеї http://biznet.kiev.ua/index.php?showforum=97 та витрати на інвестиції та можливі щомісячні доходи і витрати. Заздалегідь подумайте над рекламою і можливостями майбутнього розвитку бізнесу.

Відкрити підприємницьку діяльність

Хочете чи ні, ви повинні створити свою власну компанію. Виділіть її форму, заповніть відповідну заяву і здайте її в свіймуніципалітет міста. Крім того, вас чекають, напевно в податковій інспекції та установі соціального страхування. Вся процедура не є дуже складною, так що ви повинні впоратися без особливих проблем.

Хто може відкрити продуктовий магазин?

Якщо ви розбираєтеся в торгівлі, у вас є талант до справи, вмієте працювати в стресі, ви вмієте поводитися з калькулятором, це якраз вам ідеально підходите. Не завадить також заповзятливість, винахідливість та економічна освіта, або близька до неї.

Як вибрати ресторан та продуктовий магазин?

Перш за все, знайти зручне розташування. Краще всього, якщо ваш магазин буде знаходитись недалеко від великого скупчення людей: житлові комплекси, школи, підприємства, визначні пам'ятки, станції і т. д. Також варто перейти на менш населений район, в якому відсутня пропонована вами послуга. Вважате, що чим краще місце, тим дорожче квартплата або ціна купівлі-продажу житлового приміщення. Якщо у вас є достатньо грошей побудуйте щось з нуля. Незалежно від того, щови орендуєте, купуєте чи будуєте, будьте обережні на всі дозволи! Зверніть увагу на стан будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...