Вулиця Гайова в Тернополі: проблеми і перспективи

На капітальний ремонт Гайової з бордюрами і тротуарами потрібно, за попередніми оцінками, 37 мільйонів гривень. Планують ремонтувати Гайову у дві черги. Першу – від перехрестя на Острозького до моста - уже розпочали. Друга черга – від моста до Об’їзної – предмет подальшого обговорення на державному рівні.

«У цьому році ми отримали від Міністерства економіки перший транш у розмірі 6,4 мільйона гривень на ремонт Гайової. Обіцяли цього року виділити повну суму в межах першої черги – майже14 мільйонів гривень. Міська рада є замовником робіт, ми розробляли проектно-кошторисну документацію. фінансування всіх робіт, відповідно і робота з підрядниками ведеться обласною службою Облавтодор, - зазначив міський голова Сергій Надал. – Наразі на Гайовій знято верхній шар, проводиться заміна комунікацій, потім буде насипатися новий шар. Якщо погодні умови дозволять в цьому році покласти асфальт, бо є спеціальні суміші, добавки, які дозволяють це робити при мінусовій температурі, то намагатимемося зробити так, щоб цього року закінчити першу чергу».

Міський голова висловив сподівання, що до ремонту Гайової долучаться підприємці. Хоча зізнається, що їхня активність на сьогоднішній день значно нижча, ніж в минулому році, коли ідея розпочати ремонт Гайової була лише на рівні обговорення.

Вулиця Гайова в Тернополі: проблеми і перспективи, фото-1
Вулиця Гайова в Тернополі: проблеми і перспективи, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі