Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото)

Ще зовсім недавно, 17 червня ми писали про відкриття в центрі Тернополя нового соціального магазину (Що придбав мер Тернополя в соціальному магазині? Фото, ціни, відгуки). Тернополяни жваво обговорювали подію, порівнювали ціни.

Відкриття магазину пройшло в урочистій, піднесеній атмосфері - журналісти брали інтерв'ю у власника, продавці радо посміхалися в об'єктиви, покупці тішилися придбаними товарами, мер міста купив печиво зі словами «Добрі люди люблять солодке». З його "легкої руки" мав би стати гарним попит у магазині.

На жаль, тішилися городяни новим магазином зовсім недовго. Тепер, як бачимо, він зачинений, і причину закриття красномовно і різноманітно пояснюють одразу три аркуші паперу.

На одному написано "ЗАЧИНЕНО" - з цим не посперечаєшся, бо двері таки замкнені. На іншому - "РЕМОНТ", і це видається дивним, адже пропрацював новий магазин лише декілька місяців. А ось третій аркуш на дверях повідомляє, що в магазині "РЕВІЗІЯ".

Щоб нам не було так сумно, чиясь турботлива рука розмалювала ці імпровізовані вивіски кольоровими квіточками і зірочками.

Що ж насправді є причиною швидкого припинення роботи соціального продуктового магазину, залишається загадкою, але тернополяни сподіваються, що магазин відновить свою роботу.

Нагадуємо - найближчим часом в Тернополі мають відкритися соціальні аптеки.

 


Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-1
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-2
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-3
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-4
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-5
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-6
Недовго тернополяни тішилися соціальним магазином (фото), фото-7
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі