Ірен Роздобудько співала у Тернополі пісню про муху

Книгу та диск презентували у Тернополі подружжя - письменниця Ірен Роздобудько та бард Ігор Жук. Чоловік грав на гітарі, а жінка читала уривки з нових книжок.

Ірен Роздобудько приїхали у Тернопіль, щоб розповісти про свою нову книгу “Я знаю, що ти знаєш, що я знаю”. На зустріч із читачами прийшов також її чоловік — Ігор Жук, який співав власні пісні із нового альбому “Листи”.

Я вже вп'яте говорю “Добрий день” за кілька хвилин, що в Тернополі. Ваше місто асоціюється у мене з чимось світлим. Дякую вам за світлі очі та посмішки, - розпочала зустріч із своїми прихильниками письменниця.

Жінка щиро і легко розповідала про своє дитинство у Донецьку, про мрії зніматися в кіно, численні професії, які змінювала одна за одною.

- Я працювала офіціанткою в ресторані, шпрехшталмейстером в цирку, завідувачем відеосалону у кінотеатрі, кухарем — не могла ніде надовго зачепитися, - розповідає, сміючись, жінка. - Тоді для мене це була біда, а тепер “фішка”, якою пишаюсь.

Пригадала, що з дитинства мріяла зніматися у кіно. Маленькою дівчинкою вона уявляла, що до неї підходить режисер та пропонує роль у фільмі.

- Після восьмого класу я хотіла вступити у вуз на акторський факультет. Але зовнішність не була в мене акторська, тому пішла вчитись на журналіста, - пригадує вона. - Однак тепер я працюю викладачем у омріяному вузі на факультеті кінодраматургії.

Збулася також мрія Ірен Роздобудько знятися у кіно. Також вона спробувала себе у ролі кіносценариста - написала сценарій до книги “Гудзик”.

- Ви у це можете не вірити, але через 35 років після дитячої мрії, до мене зателефонував режисер та спитав, чи я хочу знятися у кіно, - продовжує жінка. - До того часу я так захоплювалась кіно, що готова була підмітати підлогу на майданчику. Тому погодилась.

Не відмовлятися від пропозицій та сміливо мріяти закликала письменниця тернополян. А прихильники творчості Ірен Роздобудько цікавились її особистим життям та “рецептами” того, як дітей привчити до читання книг.

- Дитину неможливо примусити читати, її треба мотивувати. Я кажу: хочеш пити пиво під магазином та гикати — не читай, а якщо хочеш говорити з королевою Англії — маєш читати, щоб бути цікавим іншим людям, - каже письменниця. - Читання не дає мозку заснути.

Щодо сімейного життя, то воно воно в неї, як у казки Гріна “Пурпурові вітрила”, зізналась жінка.

- Історія про Ассоль, Грея та пурпурові вітрила – не казка. Треба лише вміти вірити і чекати, - каже Ірен Роздобудько.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі