За традицією, Януковича освистали на відкритті стадіону в Одесі

У суботу, 19 листопада, в Одесі урочисто відкрили стадіон футбольного клубу "Чорноморець". Під час церемонії відкриття грав оркестр, а потім перед одеситами виступила Ольга Оганезова, якій публіка зробила теплий прийом. Потім на сцену вийшов ведучий і урочистим тоном оголосив, що президент Віктор Янукович високо оцінив нову спортивну арену, після чого всі трибуни вибухнули свистом.

Між тим, Олега Філімонова, що вийшов після цього на сцену, одесити зустріли зі схваленням. Це вже третє відкриття стадіону, яке супроводжується свистом трибун на адресу Януковича, повідомляє ІА "Репортер".

Раніше його освистали на відкритті "Олімпійського" в Києві. Свист викликало і відео-звернення президента на "Арені Львів". Нагадаємо, Янукович, який побував 17 листопада з робочим візитом в Одесі, залишився задоволений стадіоном "Чорноморець".

Президент висловив вдячність "будівельникам, а також згуртованій команді президента футбольного клубу Леоніда Климова, обласній та міській владі за побудований прекрасний стадіон, який буде служити майбутнім поколінням одеситів".
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі