Сьогодні в Тернополі починається кінофестиваль

Тернополян запрошують удосконалити знання англійської на перегляді оригінальних британських фільмів із українськими титрами. А також пригадати страшні історичні факти української історії зі стрічкою “Голод-33”.

Чотири найновіших британських фільми показуватимуь у Тернополі протягом десяти днів.

Проходитиме фестиваль нового британського кіно в Українському домі "Перемога" з 21 по 30 листопада, - повідомляє 20 хвилин.

Також протягом цього періоду там показуватимуть наш український художній фільм за мотивами твору Василя Барки "Жовтий князь" - "Голод-33".

Фільми з українськими титрами

-Загалом ми транслюватимемо щодня по три-чотири фільми, - каже організатор фестивалю Петро Муха. - Отож сподіваємося задовольнити смаки кожного глядача. Адже це будуть і комедія і драма і вестерн, а також дуже напружена апокаліптична мелодрама "Остання любов на землі". Хочу відзначити і "тяжкий" та дуже повчальний сюжет українського фільму про голодомор. Всі кінострічки якісні і цікаві. Кожна з них зображає вагомі речі, про які людям не варто забувати та ігнорувати.

За словами пана Мухи, британські фільми транслюватимуть англійською мовою з українськими титрами. Тому зрозуміти їх зможе кожен. Окрім того, це хороша нагода удосконалити свої знання іноземної. А от український фільм "Голод-33", який дуже популярний серед школярів та студентів, допомагає привідкрити завіси справжньої та страшної історичної правди про голодомор в Україні у 1932-33 роках.

-Я б радив кожному його переглянути, - каже він. - Адже такі речі повинен знати та пам'ятати кожен українець, щоб ніколи більше не повторилося подібне.

Картини змусять замислитися

Стосовно британських фільмів, то вони також мають досить драматичні сюжети. Розпочнеться фестиваль іронічною комедією "Субмарина". Це історія про внутрішній світ глибоких та суперечливих переживань романтичного та сентиментального підлітка Олівера Тейта. Смішні картини переходять у меланхолічні, адже хлопця ніхто не сприймає всерйоз. А його єдина мета - зберегти шлюб батьків, який на грані занепаду та не втратити свою кохану дівчину. Також під час фестивалю покажуть фільм "Іраландець" про кроваву війну на Дикому Заході, де войовничий дух ірландців перемішався із гордістю та принципами.

-У другій частині фестивалю ми представимо увазі глядачів два найбільш трагічні фільми - "Остання любов на землі" та "Третя зірка", - каже Петро Муха. - Перший фільм має дуже оригінальний сюжет, в якому змальовується картина майбутнього. Землю охоплює епідемія вірусу. На всіх контингентах люди починають втрачати відчуття - нюх, слух, .. Всі п'ять людських відчуттів зникають один за одним. На фоні цієї трагедії між двома молодими людьми спалахують справжні почуття. Але світ невпинно наближається до кінця. Що ж залишиться, коли зникнуть останні відчуття?

Організатори запевняють, що ці картини варті перегляду, адже змушують людей замислюватися над важливими речами. Одним з таких є й останній фільм про трьох чоловіків, які відправляються в подорож разом із вмираючим другом. В нього рак і йому лише 29 років, а 30 уже не буде ніколи. Це історія про справжню дружбу та вірність.

Квитки на перегляд фільмів можна придбати в касі Українського дому “Перемога”. Їхня ціна — 20 гривень з а один сеанс. При покупці абонементу на чотири фільми — 40 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі