Тернополянам презентували книгу про Івана Гавдиду

Вчора, 20 листопада в Тернопільській обласній філармонії презентували книгу про Івана Гавдиду. «Іван Гавдида – творець нової епопеї» - таку назву має видання, присвячене пам’яті заступника голови Проводу ОУН (бандерівців), директора Центру національного відродження ім. С.Бандери, депутата Тернопільської обласної ради 4 скликання Івана Гавдиди.

До книги увійшли його статті, інтерв’ю та виступи, частина яких публікується вперше, а також спогади про нього. Іван Гавдида - наш земляк, випускник Тернопільського педагогічного інституту, відомий громадський діяч та активний політик. Його життя трагічно і передчасно обірвалося 30 серпня 2003 року в Києві.

Організаторами презентації виступили Тернопільська обласна рада, громадські організації Центр національного відродження ім. С.Бандери та «Оновлення країни».

Під час презентації голова Тернопільської облради Олексій Кайда наголосив:

- Іван Гавдида більшість свого життя віддав для того, щоб закласти зерна патріотизму та націоналізму майбутнім поколінням. Він відроджував Пласт, організовував табори для молоді з усіх регіонів України. Це видання буде наукою про те, як потрібно і наскільки потрібно любити свою державу, свою націю, свою мову, своїх ближніх.

Близькі, рідні та друзі були щиро вдячні організаторам дійства, під час якого також виступив родинний ансамбль «Великодні зернятка», в якому іпіває і похресниця Івана Гавдиди Мирослава Гребеняк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі