У Тернополі продають два раритети в ідеальному стані

Два причепи з електроустаткуванням виставило на продаж регіональне відділення Фонду державного майна України в Тернопільській області.

Їх особливістю є те, що випущені вони ще у 1967 році. Однак були законсервовані і не використовувалися. Тобто покупці матимуть можливість оцінити, як працює техніка, випущена у переддвір’ї кращих часів Радянського Союзу.

Як повідомила прес-секретар регіонального відділення Фонду держмайна України в Тернопільській області Лариса Шумило, зокрема продається причеп АДБ 305-01 з електрозварювальним апаратом типу ГСО 300. Його початкова вартість з урахуванням ПДВ складає 9,192 тис. грн.

Також на аукціон виставляється бортовий причеп ТАПЗ-755 з пересувною електростанцією типу ЄСБ-4-В3. Причеп укомплектований, відхилення від заводської комплектації відсутні. Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ складає 9,432 тис. грн.

Ознайомитися з об’єктами можна на вул. Галицькій, 38.

За даними Лариси Шумило, причепи не увійшли до статутного капіталу ПАТ «Тернопільське автотранспортне підприємство 16127» у процесі приватизації, але перебувають на його балансі.

Аукціон відбудеться 9 грудня 2011 року у регіональному відділенні Фонду державного майна України в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі