Стало відомо, коли у Тернополі знову буде гаряча вода і чому вона зникла

Через борг КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" за електроенергію у розмірі 2 млн грн тернополяни знову залишились без гарячої води. Вирішити цю проблему обіцяють до кінця тижня, повідомляє 20 хвилин.

Проблеми з постачанням гарячої води виникли у понеділок, 31 серпня. Така ж проблема була дві місяці тому і теж через заборгованість.  
Як пояснив директор КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" Андрій Чумак, ця проблема виникає через ситуації, які були у грудні минулого року, та квітні цього року. Підприємство не отримало по завершенню опалювального періоду плату за тепло від бюджетних установ, які цього року фінансуються за рахунок субвенцій. Ще проблема в тому, що з 1 квітня цього року вартість газу для населення за виробництво теплової енергії виросла в 2,2 рази, а тарифи на опалення нам змінили лише 8 травня.
- Виправити ситуацію за грудень нам допомогли виділивши кошти з міського бюджету, - каже пан Чумак. - Але підприємство не може постійно звертатись до міського бюджету. Тому звернулись з проханням у податкову адміністрацію повернути частину податку на додану вартість. Ми отримали відповідь, що це може бути у вересні. Наша провина, що ми не попередили населення, що можуть бути проблеми з гарячою водою, але до кінця тижня цю проблему буде вирішено.

вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі