Як підібрати фломастери для початкової школи: поради від Розетки

Інтернет-магазин Розетка розповів, як вибрати якісні, зручні і безпечні фломастери для учня початкових класів.

З моменту появи в 1960 році конструкція фломастерів не зазнала істотних змін. Перші наконечники виготовлялися з бамбука чи повсті. Зараз застосовується фетр, нейлон, лавсан. Корпус найчастіше поліпропіленовий або полістiрольний. Поліпропіленовий кращий, вiн відрізняється гнучкістю, його складніше зламати, а зламаний фломастер не буде мати гострих шматків. Змінилися також властивості фарб, вони стали яскравішими і безпечнішими.

На фломастерах та інших канцтоварах не варто економити. Якщо є потреба знайти найдешевший варіант, можна вибрати маленький набір з шести кольорів. Вироби українського виробництва (наприклад, ZiBi, Olli, Cool For School) будуть доступніші за зарубіжні аналоги.

Розмір набору залежить від віку дитини і його потреб. Першокласнику буде достатньо шести кольорів. Пізніше, коли він набуде навичок малювання, можна купити комплект із 12-18 фарб. Розширені набори (від 24 кольорів) підійдуть дітям, які вміють працювати з відтінками.

Підбирати корпус краще так само, як ручку або олівець. Традиційний корпус має круглу форму. Оскільки фломастер пише без зусилля, його буде нескладно утримати навіть незміцнілими дитячими пальчиками. Але можна відшукати більш зручні моделі. Наприклад, у Olli є набори із шестигранною формою корпусу. Дітям молодшого віку підійдуть трикутні моделі тієї ж марки. Приклад такого набору можна побачити тут http://rozetka.com.ua/olli_540195/p3572475/.

Наконечник може бути досить жорстким, щоб зберігати форму, складатися з різних волокнистих матеріалів. Що стосується діаметру, то що ширше слід, то зручніше розфарбовувати великі області. Тонким наконечником добре промальовувати контури, невеликі деталі.

Збільшені моделі «Jumbo» («величезний») з товстим корпусом і наконечником призначені для дошкільнят. Потовщений стрижень складно зламати або заштовхати всередину корпусу. А великий корпус легко утримувати маленької долонькою.

Існує різновид фломастерів під назвою Brush з наконечником у вигляді кисті. Ними можна малювати, як фарбами. Ці моделі не універсальні, але вони сподобаються дітям, які захоплюються малюванням.

Ковпачок оберігає стрижень від висихання, а рюкзак або пенал - від кольорових відмітин. Згідно з вимогами безпеки, на ковпачку повинні бути отвори для того, щоб дитина, яка випадково проковтне ковпачок, мала можливість дихати до прибуття швидкої допомоги. Наявність отворів - показник, що виробник дбає про безпеку.

В інтернет-магазині «Розетка» присутні фломастери багатьох відомих виробників. Тут можна знайти набори з різною кількістю кольорів для школярів різного віку. Знайти потрібні допоможе фільтр пошуку, де можна відзначити потрібні параметри.

Повна версія публікації доступна на B2Blogger.com.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі