• Головна
  • Михайло Головко: «Влада пішла на вбивства, щоб прикрити зраду та створення нової коаліції!»
22:00, 1 вересня 2015 р.

Михайло Головко: «Влада пішла на вбивства, щоб прикрити зраду та створення нової коаліції!»

Прикро і трагічно, що від політичної дискусії у стінах парламенту перейшли до кровопролиття на вулиці. Провокація, яка відбулася в день голосування змін до Конституції, вигідна владі, і саме влада відповідальна за це. Найголовніше: усім постраждалим - якнайшвидшого одужання! Співчуття сім’ям загиблих…

Щодо організаторів сутичок: шарпанина почалася після того, як "орли Авакова" пішли в наступ, розтоптавши портрети загиблих українських героїв-свободівців, які полягли на фронті. Очевидно, що влада мала мету: створити підстави для застосування каральними органами зброї, аби при остаточному ухваленні зрадницьких змін до Конституції вже ніхто не міг перешкодити.

У понеділок відбувся державний переворот: цей парламент зрадив українців і має піти у відставку. Змінювати Конституцію може виключно народ України, а не Опозиційний блок (партія регіонів) у новій коаліції з БПП та Народним фронтом на догоду Путіна. Варто зазначити, що три з п’яти фракцій коаліції виступили проти змін в Конституцію, де пропонується спеціальний статус для ДНР та ЛНР, а також амністія усім терористам. Щоб відвернути увагу від спільного голосування регіоналів з порошенківцями та народним фронтом влада влаштувала провокацію так звана "влада" проти свого народу. Протягом року президент, уряд та ВР провокують людей саме на такі дії.

Причиною акції біля Верховної Ради 31 серпня стало засідання щодо ганебних змін до Конституції України на догоду Путіну та Кремлю загалом. Окремі повноваження Донбасу – це можливість сепаратистами самостійно призначати силовиків, прокурорів, яких маємо фінансувати з державного бюджету, також це можливість представляти сепаратистів у стінах парламенту. Не прийнятно вносити якісь поправки до основного закону під час війни в державі. Мета акції біля парламенту – привернути увагу народу до того, за що голосують народні обранці. Це – ніяка не «децентралізація», а повна узурпація влади, це здача національних інтересів ворогу. Логічно, що такі провокації були не вигідні Свободі та тим силам, які виступили проти змін у Конституцію і найбільш вигідні саме владі, яка старається відвернути увагу українців від своєї зради національних інтересів.

Радикальна партія уже вийшла з коаліції, тепер хочеться почути позиції фракцій Самопомочі та ВО «Батьківщина», які не голосували за конституцію: чи вийдуть вони з цієї коаліції багна чи ні?

А щодо, звинувачень брехуна Авакова, який в чергове без суда та слідства звинуватив «Свободу» у всіх смертних гріхах і встановив миттєво винних: ще раз, доводить, що режим ні перед чим не зупиниться, щоб утриматись у владі та готова втопити Україну в крові за ради свої шкурних інтересів! Чому, приміром, миттєво афішуючи безпідставні звинувачення у соцмережах, пан Аваков натомість за півтора року не потурбувався про розслідування вбивств на Майдані?

Зловмисник Ігоря Гуменюка, який кинув гранату у бік правоохоронців під Верховною Радою, був бійцем батальйону «Січ», не являється членом партії ВО «Свобода» і є підлеглим міністра МВС Авакова.

Ні в кого немає сумніву, що це спецслужби організували, щоб дискредитувати національний рух спротиву диктатурі, це уже не вперше вони такими провокаціями лиють бруд на усіх, хто не згідний із зрадницькою позицією держави.

Ми зрозуміли одне, що ця влада не зупиниться ні перед чим - ні перед зрадою, ні перед кров'ю. Навіть перед великою кров'ю…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Головко
Оголошення
live comments feed...