Тернополяни скаржаться, що автобус №31 з’їжджає з маршруту ще о 17.30

Тернополяни скаржаться на маршрутку №31. Кажуть, що водії не дотримуються графіку, з’їжджають з маршруту ще о 17.30. Свою ж поведінку пояснюють просто – не вигідно далі їздити.

Та найгірше, кажуть тернополяни, що ніде управи на такого перевізника не можна знайти. Бо що міськраді, що в управлінні транспорту фактично не реагують на зауваження та скарги пасажирів. Обіцяють розібратись і все – без результату.

- Як вартість проїзду, то вони підняли, - каже тернополянка Ірина Бойко. – Обіцяли і форму, і відсутність шансону, і контроль, і дотримання графіку. А як послугу надавати, то вже як пану захочеться – хочу їжджу, хочу не їжджу. Мало того, що до 23-ї рідко які маршрутки їздять, так 31-ша взагалі до 18-ї не збирається їздити. А на що? Встигають і до того касу зібрати…

Так, більше семи років маршруткою №31 користується Людмила В. Її обурює той факт, що водії нарікають на збитковість маршруту у другій половині дня, а самі ж просто своєю їздою відштовхують пасажирів, пише 20 хвилин

- 17.30 – це максимум, до якої вони можуть їздити, - каже вона. – Хоча вони кажуть, що до 18.00. Але то брехня. Бо скільки ми не чекали о 18.00 на той  автобус, його не було. Як їдуть у зворотному  напрямку, то  кажуть людям не заходити, бо, мовляв, з’їжджають. Якби вони їздили так, як треба, то б і пасажири були.

Найгірше у цій ситуації, що, приміром їй, добратись від Жовтої церкви на Дружбу  більше нічим, додає жінка.

- На маршруті – постійно сварки. Люди весь час обурюються. А поскаржитись нема куди. Як нормальний водій, то ще скаже, а що я зроблю, дзвоніть до підприємця. А до нього ніколи додзвонитись не можна. А як ненормальний, то ще й відсварюється. Телефонувала до заступника начальника управлінні транспорту. Той порадив…їздити з пересадками. Люди, ви що? А може хтось стільки грошей не має, щоби кожного дня ще пересідати? Якщо дали маршрут, то хоча б хай до 19.30 їздить. А як його не влаштовує, то шукайте іншого перевізника.

Скаржиться на  маршрутку і тернополянин Андрій Гоцко.

- Живу на Карпенка, часто є необхідність їхати на Микулинецьку, але... Після шостої шансу побачити 31-й на зупинці нема, - каже він. - Те саме й в зворотному напрямку. Я розумію, що їздити після 18-ї не рентабельно, але ж 31-і гарно "набивають касу" вдень, бо ж маршрут популярний і завантажений. Зрештою є графік руху, який офіційно чи не до 22-ї години. Це все прописано в угоді з міською радою, але певно транспортні чиновники мають свої "подяки" за непомічання порушень!

Коментар від управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради щодо згадуваного маршруту – згодом. Наразі очільник управління не відповідає на наші дзвінки.

Тернополяни автобус №31 маршрут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі