На святі першого дзвоника у Тернополі для школярів довелося викликати швидкі

Викликати швидкі довелося до тернопільських школярів, а також їхніх родичів, які прийшли на свято першого дзвоника 1 вересня.

Так, у ранкові години, коли у місті тривали святкові лінійки, на швидку надійшло вісім викликів, повідомила старший лікар з експертиз якості надання медичної допомоги Тернопільського Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Людмила Смоляк.

- Це багато викликів, як на такий невеликий проміжок часу, – каже вона. – Від сильної спеки діти непритомніли. Погано ставало і їхнім бабусям, які прийшли на свято. Загалом з цими людьми не сталося нічого критичного, після надання меддопомоги їхнє самопочуття покращилося.

Про те, що 1 вересня у школи викликали швидку “20 хвилин” також розповіла читачка Світлана Малярська. У школі № 14, де навчається її донька, вона бачила як приїжджала швидка до когось з учнів. Загалом жінка чула, що швидку до школи викликали тричі.

На думку пані Світлани, однією з причин того, що учням ставало погано, було те, що багато з них були одягнути не по погоді.

- Багато дівчат були у шкільних формах, піджаках, вишитих сорочках на довгий рукав, а це речі аж ніяк не на таку спеку, – каже пані Світлана.
Загалом кількість викликів по місту 1 вересня коливалася у тих рамках, що і в попередні спекотні дні, зауважує лікар Людмила Смоляк.

- Так, 1 вересня до нас надійшло 180 викликів, – каже вона. – Тоді як приміром, 31 серпня – 209, 29 серпня -186, 28 серпня – 198. Люди непритомніли, скаржились на підвищений тиск.

Тернопіль швидка допомога школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі