УЄФА домовилася з Україною щодо безпритульних собак

УЄФА чекає від українського уряду реалізації програми про негайну заборону на знищення безпритульних собак. УЄФА висловила підтримку українському уряду в питанні негайної заборони знищення безпритульних собак. Європейський футбольний союз сподівається, що відповідна програма буде реалізована вже найближчим часом.

Раніше УЄФА неодноразово звертався до українських урядовців із проханням ужити необхідних заходів для вирішення цього питання, повідомляє ТСН.

До того ж, УЄФА надавав фінансову підтримку київському філіалу Товариства із захисту тварин, виступаючи посередником між спеціалізованими установами із захисту тварин та владою, які мали прийти до адекватного спільного рішення в ситуації, що склалася.

Нагадаємо, що після неодноразових дискусій між УЄФА та представниками української влади міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський у листопаді офіційно заявив про наміри ввести заборону на знищення безпритульних собак.

Чиновники також повідомили про плани країни побудувати низку притулків для таких тварин, де вони після проходження процесу стерилізації випускалися б на волю. Відповідно до нових законів усі мери міст будуть зобов'язані забезпечувати виконання нових правил, в іншому випадку вони нестимуть відповідальність перед законом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі