Тернополяни, готуємось до дива!

25 листопада відбудеться часткове сонячне затемнення. І хоча в Україні його видно не буде, але воно впливатиме на всіх жителів Землі. Під час сонячного затемнення може статися диво, - запевняє астролог і нумеролог, 44-річна Лілія Романова.

— Сонячна енергія буде діяти два тижні до і після сонячного затемнення, — розповідає Лілія Романова. — Найнебезпечнішими будуть три дні до і після затемнення. Воно робить яскравішими всі процеси — негативні та позитивні. У цей час можливі неочікувані виграші, везіння в судових справах. Але водночас підвищується ризик великих потрясінь. Рекомендується відкласти вирішення важливих справ. Краще перенести весілля, планові операції, купівлю нерухомості, автомобілів, побутової техніки. Договори, підписані в цей час, стануть для людей "американськими гірками". Може пощастити, але є ймовірність великого програшу.

Каже, що затемнення також позначиться на самопочутті, - повідомляє gazeta.ua.

— Навіть грип буде переноситися важче. Будуть загострюватися хронічні хвороби. Затемнення впливатиме на сон. Можуть снитися жахи. Уранці буде відчуття втоми, ламкості в тілі. У цей час не треба дивитися страшних фільмів. Краще переглянути якусь комедію. Підвищується травматизм. Тому не варто вирушати в подорожі. Якщо поїздку неможливо перенести, то варто взяти з собою оберіг або талісман, сходити до церкви.

Найважче сонячне затемнення переживатимуть Стрільці, Близнюки, Раки і Козероги.

— У першу місячну добу 25 листопада можна будувати плани. Вони мають здійснитися протягом місяця. Бажання краще записати на папері. Тоді вони обов'язково здійсняться.Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі