Тернопільським дорожникам боргують 4 мільйони грн. зарплати

Заборгованість із заробітної плати становить близько 4 млн грн. У середині вересня повинні поступити кошти для погашення більшої частини цієї суми. Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

«Ми звернемось до народних депутатів, які представляють Тернопільщину у Верховній Раді, також звернемось у Міністерство фінансів України.  Потрібно розробити чіткі графіки погашення заборгованості і поступово її повністю ліквідувати, - продовжив Віктор Шумада. – Також керівники підприємств на місцях повинні шукати шляхи додаткового фінансування. Мова йде про співпрацю із керівництвом органів місцевого самоврядування щодо виконання ремонтних робіт на локальних дорогах».

Труднощі із погашенням заборгованості виникають також через наявну заборгованість  оплати матеріалів для проведення робіт, додав Богдан Юлик. За словами Віктора Шумади, триває пошук альтернативних шляхів щодо забезпечення матеріалами. Зокрема, є домовленість щодо безкоштовного постачання піску, це дозволить зекономити 7 млн грн протягом року.

Тернопіль дорожники 4 мільйони грн. зарплати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі