У Тернополі дівчатам, які стали інвалідами, влаштували казку (фото)

4 вересня у Тернополі проходила благодійна акція. Місцеві благодійники клопочуться навколо шістьох дівчат з обмеженими фізичними можливостями.

Мирослава Денисюк, яка є співорганізатором благодійної акції розповіла, що вперше побачила про акцію у соцмережі та вирішила зробити таку ж у Тернополі.

Ініціатива проведення акції пішла від львів’ян. Після Тернополя акція відбудеться  у Вінниці.

Метою акції: показати людям з обмеженими фізичними можливостями, що вони не зайві у цьому світі. Допомогти їм відчути себе не покинутими.

-         Показати, що дівчина, чи жінка з інвалідністю – це не вирок, а продовження життя. Вони такі ж, як ми, а то і сильніші. Тому що таке випробування слабким не дається, - Роксолана Токарська ініціатор конкурсу у Львові.

Участь у акції беруть шестеро дівчат та чоловік однієї з учасниць. Четверо з дівчат на візочках, а двоє на костилях.

Учасниць акції переодягли, зробили зачіски та макіяж. Далі планується прогулянка катером, фото сесія, квіти у подарунок та святковий обід у місцевому ресторані.

У кожної з учасниць своя життєва історія. Хтось інвалід з народження, а у когось причиною є нещасний випадок.

Марія із Тернополя розповідає БезТабу, що ще у дванадцять років упала з велосипеда та отримала серйозну травму ноги. Після цього одна нога стала набагато коротшою. Тепер дівчині дев’ятнадцять, але ходити без костиля вона не може ніяк.

Цікава пара, яка також бере участь у акції, пані Ольга та Олександр. Обоє на інвалідних візках, проте зуміли зустрітися, одружитися та народити дитину. Тепер вони не розлучні, під час акції відмовилися навіть їхати у різних авто.

У кожної з учасниць своя історія. Марія із Тернополя розповідає, що ще у дванадцять років упала з велосипеда та отримала серйозну травму ноги. Після цього одна нога стала набагато коротшою. Тепер дівчині дев’ятнадцять, але ходити без костиля не може.

Після завершення благодійної акції в усіх містах України відбудеться Всеукраїнська фотовиставка. На ній збиратимуть кошти для облаштування пандусів у містах. Таким чином організатори планують покращити життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

У Тернополі дівчатам. які стали інвалідами, влаштували казку (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі дівчатам. які стали інвалідами, влаштували казку (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі дівчатам. які стали інвалідами, влаштували казку (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль дівчата-інваліди фотосесія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі