В реєстраційну службу у Тернополі ще з вечора займають чергу

Бюрократична система в нашій країні, як завжди працює на ура. Щоб взяти чи оформити якусь довідку, у різних держструктурах доводиться проводити по півдня. І це не гарантує того, що просто не змарнуєш свій час.

Тернополянка Ліля Павлишин розповідає про те, які колапси можуть підстерігати в Тернопільській реєстраційній службі (вул. Київська, 3А).

-Щоб подати заяву, потрібно вистояти в черзі цілий день, а зі слів людей, займати її потрібно ще в четвертій ранку, - говорить вона. - Хоча роботу тут починають з 9.00. На день видають орієнтовно 18 квитанцій. Я прийшла о 7.20 і вже була 14 по рахунку. Працівники сказали, що цього дня було просто мало людей, тому мені пощастило.

У районну ресєтраційну службу жителі довколишніх сіл займають чергу ще з вечора. Вони приїжджають і ночують у родичів, а потім зранку поспішають в установу, аби встигнути отримати талон.

Ліля наголошує, що у службі заяву приймає лише один працівник, тому черга  рухається повільно.

- У мене був талон на 14.00, а документи в мене прийняли лише о 16.20. До цього часу обслуговували ще тих людей, котрі були в черзі раніше, - продовжує вона. -  Служба працює до 17.15. Люди, які мають 16-18 номери в черзі, просто не встигли подати заяви до кінця робочого дня. Виходить, ті всі люди мають знов приходити зранечку і займати чергу, і деколи так по пару днів. Якщо дідусь хоче приватизувати три городи (паї), то має взяти три квитанції. Тобто черга ще посувається, інваліди та учасники АТО - без черги. Така вся катавасія доводить людей до інсультів, а ще буває треба щось доносити доплачувати, то взагалі капці.

Виконуюча обов’язки начальника відділу Реєстраційної служби Тернопільського міського управління юстиції в області Олена Іванілова пояснила 20хвилин, що кожного дня о 8 годині ранку працівники служби видають талони з номером години, на яку варто прийти. Часовий проміжок між відвідувачами складає 20 хвилин. Служба працює з 8.00 до 17.15.

- Не було такого, щоб ми когось не прийняли, - каже вона. - Заяви приймає один працівник, ще двоє їх опрацьовують. Людей багато, черги є завжди. На минулому тижні прийо 43 заяви за день. Деколи бувають дні, коли просто завал. Але ми намагаємось, щоб ніхто не залишився без уваги.

Тернопіль реєстраційна служба черги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі