За яким маршрутом курсують автобуси №5 та 7 у Тернополі?

Поблизу новоствореного ринку на Шептицького у Тернополі встановили зупинку громадського транспорту. Туди курсує п’ята, а відтепер і сьома маршрутка. В міській раді планують, що до нового ринку незабаром їздитиме ще й автобус дванадцятого маршруту. А ще обіцяють вивчити кудою прокласти маршрут громадського транспорту із масиву “Сонячний” до нового ринку на Шептицького.

До нового ринку на вулиці Шептицького відтепер їздить не лише п’ята, а й сьома маршрутка. Тут вже облаштували зупинку громадського транспорту.

– Сьомий маршрут автобус буде курсувати з сторони Східного масиву по проспекті Степана Бандери, через центр по вулиці Острозького, далі на Шептицького, з Шептицького аж до села Петрики. Там є спеціально облаштований розворотний майданчик для цього маршруту, він розвертається і повертається назад сюди по Шептицького з правим поворотом, до зупинки ринок, і далі по маршруту: Рогатка, Острозького, Гоголя, біля Політехнічного інституту далі, на Степана Бандери і по маршруту, – розповідає тв4 начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

В міськраді планують що до нового ринку їздитиме ще й 12 маршрутка, а також вивчають як сполучити його з мікрорайоном “Сонячний”. В Тернополі планують оновити транспортну мережу. Серед основних змін – залучення якомога більше тролейбусів, кажуть в управлінні транспорту і зв’язку Тернопільської міськради. Для цього в місті будують нові тролейбусні лінії. Наразі вже діє лінія, яка зв’язала тролейбусним сполученням густонаселений район вулиці Лучаківського. Далі комунальники приступлять до будівництва лінії, яка сполучить вулиці Протасевича – Довженка – Лесі Українки. Вона з’явиться до кінця року.

– Стоїть завдання не ламати того, що вже десятками років звиклося людям, є питання відкрити нові маршрути, відкоригувати інші маршрути, як от ми бачимо тут біля нового ринку, чогось дуже радикального не буде, – каже Ігор Мединський.

Пропозиції щодо нової карти маршрутів тернопоялни можуть подавати на електронну адресу управління траспорту ([email protected]) або за телефоном: 52-15-14.

Тернопіль маршрутки зупинка громадського транспорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі