У Тернополі проведуть чемпіонат світу з риболовного спорту

Заходи щодо підготовки до проведення чемпіонату світу з риболовного спорту обговорили 4 вересня. Чемпіонат світу з підльодного лову відбудеться на акваторії Тернопільського ставу у лютому 2016 року. На даний час в облдержадміністрації створили оргкомітет, який працює над забезпеченням ефективного проведення міжнародних змагань.

«Участь у чемпіонаті візьмуть представники 15 країн, серед яких США, Фінляндія, Білорусія. Це чудова можливість популяризувати наш край та продемонструвати позитивний туристичний клімат, - зазначив Віктор Шумада. – Особливу увагу слід приділити заходам безпеки, залучивши до підготовки обласні управління ДСНС та МВС».

Це не єдиний запланований чемпіонат з риболовного спорту, який проведуть в Тернополі у 2016-2017 роках.  Також у планах у 2017 році провести чемпіонат світу з лову на фідерну снасть.

До слова, директор федерації риболовного спорту України Віталій Левченко перебуває з візитом у Тернополі напередодні проведення змагань з  лову риби фідером. Вони відбудуться 5-6 вересня на Тернопільському веслувальному каналі.

Тернопіль чемпіонат світу з риболовного спорту
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі