Тернополяни обурюються через бездіяльність ЖЕКу (фото)

Мешканці бульвару Куліша обурюються бездіяльністю ЖЕКу. Вони надіслали журналістам фото, які підтверджують жахливий стан підвалу і під’їзду в будинку №4.

“Усім відомо, що нещодавно оплата за утримання будинку зросла в середньому з 100 грн, аж до 150. “Але чому, за що і кому ми сплачуємо?” – виникло питання у мешканців 4-го під’їзду будинку 4, що на бульварі Куліша.

Ще на початку літа ми звернулись до ЖЕКу, щоб поладити дверний замок підвалу, якого по якійсь причині не стало і, полатати труби, які течуть. Стосовно замка відповіли, що знають, а труби, пан Гевко сказав, що не течуть, бо він сам там був і нібито бачив. Ось і нам увірвався терпець. Щоб не казали, що ми наговорюємо чи когось дискредитуємо, додаємо фотофакти.

В результаті відсутності замка в підвалі уже повиламували вікна, які були забиті жерстю,через що неможливо зберігати в підвалі закрутки, бо зимою мерзнуть, немає лампочок, бо їх повикручували, ночують бомжі, завжди сиро, бо капає з труб. Біля під’їзду тільки щебінь і арматура, що залишилась від бордюру, немає перемичок в поручнях 3-го поверху, і через діри дитина 7-ми років може вільно випасти, просто спіткнувшись з необережності, а ЖЕК тоді скаже, що це мама недогледіла. Але ж ми сплачуємо вам такі гроші за те, що два рази на місяць замітають? Також, відколи зданий будинок, не ремонтували поштові скриньки, багато з яких без дверцят. До речі, в минулому опалювальному сезоні під’їзд не опалювався, а оплату брали. Виправдовувались, що треба зливати воду, щоб відремонтувати. Хотілося б взнати, чи зремонтували нарешті опалення підїзду, чи ми знов будемо сплачувати за послугу, яку за наші гроші нам не надають?

Виникає питання, чому ми, сплачуючи за послуги, повинні оббивати пороги ЖЕКу і по пів року благати відремонтувати неполадки?” - пишуть до редакції ЗЗ мешканці бульвару Куліша.

Тернополяни обурюються через бездіяльність ЖЕКу (фото) (фото) - фото 1 Тернополяни обурюються через бездіяльність ЖЕКу (фото) (фото) - фото 1 Тернополяни обурюються через бездіяльність ЖЕКу (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль ЖЕК бездіяльність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі