Купу сміття при в’їзді в Тернопільську область... переховали

Нещодавно тернополянин Олег Качало на своїй сторінці в Фейсбуці написав про купу сміття, яку можна побачити при в’їзді в Тернопільську область зі сторони Львівької.

При цьому апелював до керівництва області, аби навели порядок, адже не годиться, щоб на ділянці, де б мали відпочивати подорожуючі, смерділо відходами, а поруч «красувалася» купа сміття.

І влада відреагувала. Чим ще більше шокувала дописувача.

«Зміни є! Але порядку там як не було, так і не має. Сміттєву купу пересунули подалі з очей. Жаль, недодумалися перенести на територію Львівської обл. Щось палили. Залишки хліба дбайливо перенесли з асфальту на землю. За написом Тернопільська область і далі лежить добра сотня пластикових бутилок. Окрема тема — курган-могила. Вона знову не покошена. І саме смішніше, що портрет голови ОДА з білборда, з відстані 50 метрів дивиться на всю цю красу!», – пише Олег Качало.

Він додав, що виконавців робіт треба зобов’язати демонструвати відеодокази проведеної ними роботи, адже фотоапарат тепер є майже у кожного.

Купу сміття при в’їзді в Тернопільську область... переховали, фото-1 Купу сміття при в’їзді в Тернопільську область... переховали, фото-2 Купу сміття при в’їзді в Тернопільську область... переховали, фото-3
сміття Качало
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі