Історія прапорщика, який 12 років служив в артбригаді і протягом року був в зоні АТО

Прапорщик Іван Мілян – військовий зв’язківець, 12 років прослужив в артилерійській бригаді та перед її розформуванням звільнився з лав Збройних Сил України.

Про це йдеться на сторінці Тернопільського обласного військового комісаріату. Як тільки розпочалася мобілізація, був призваний в І чергу та проходив службу спочатку у Тернопільському обласному військовому комісаріаті, а потім в артилерійській бригаді. Під час бойових дій в період з грудня 2014 по березень 2015 року забезпечував зв’язком підрозділи артилерійської розвідки під н.п. Горлівка, Дзержинськ, Ленінське. Важкі були часи, підрозділ тоді втратив четверо своїх бійців…

Долати всі труднощі на передовій допомагав досвід миротворчої діяльності. За час військової служби прапорщик МІЛЯН пройшов дві місії в Іраку та одну в Ліберії, за що був неодноразово заохочений відзнаками, там і отримав статус учасника бойових дій.

На другій день після демобілізації в березні 2015 року, Іван прийшов у військкомат з твердим бажанням продовжити службу.

Зараз він очікує призначення у 44 окрему артилерійську бригаду.

Історія прапорщика 12 років прослужив в артбригаді зона АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі