Чому у Тернополі тролейбуси зупиняються на перерву на дуже вузькій дорозі?

Чому тролейбуси зупиняються на перерву на надто вузькій дорозі поблизу 2-ї міської лікарні, цікавиться Юрій Кулик у журналістів. Йдеться про тролейбусний маршрут № 9, який курсує до міської дитячої лікарні, що на вул. Сахарова.

Юрій Кулик сфотографував ділянку дороги, де зупиняються тролейбуси. 
"Цікаво, хто придумав і дозволив вулицю біля 2-ї лікарні з вузькою проїжджою частиною використовувати для відстою на перерву тролейбусів?" написав він у соцмережі фейсбук. 

Пояснити ситуацію журналісти 20хвилин звернулися до директора КП  "Тернопільміськелектротранс" Андрія Мастюха. 

Як каже він, цю ділянку дороги для зупинки на перерву тролейбуса № 9 обрали для зручності пасажирів, які добираються до обласної дитячої лікарні. 

-Раніше ми зупиняли тролейбуси на перехресті вул. Київська і 15 Квітня. Але люди скаржилися, що не можуть доїхати до кінцевої зупинки, - пояснює Андрій Мастюх. -  Пробували робити перерву ще на одну зупинку ближче – біля пологового будинку. Втім пасажири знову говорили, що їм задалеко йти пішки до обласної дитячої лікарні. 

А зробити зупинку тролейбусів на перерву навпроти обласної дитячої лікарні взагалі неможливо, адже там дорога ще вужча, зауважує пан Мастюх. А на цій ділянці, де тролейбуси зупиняються на перерву зараз, практично нема потоку транспорту, тож рогаті не створюють перешкоди. 

Загалом місця для зупинки тролейбусів на перерву у Тернополі ще є на вул. Тролейбусній, Слівенській, Київській. 

Тернопіль тролейбуси перерва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі