• Головна
  • З початком дощів у Тернополі взялися за майдан Героїв Небесної Сотні (Фото)
18:00, 8 вересня 2015 р.

З початком дощів у Тернополі взялися за майдан Героїв Небесної Сотні (Фото)

У Тернополі з початком дощів почали проводити ремонт на площі Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні спецтехніка виривала та вивозила бордюри з прилеглих територій, а також довкола острівка, який розташований посеред нинішнього майдану.

Встановлений недавно активістами памֺ’ятний знак та флагшток з прапором працівники наразі не чіпали.

Що цікаво, неподалік «Гранд-базару» теж працює важка техніка, яка вириває землю із насипу, на якому колись функціонувало  літнє кафе.
Залишається сподіватися, що на оновленому майдані обійдеться без чергової прибудови. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майдан

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...