На Тернопільщині обвалилася частина стелі в їдальні військового ліцею

Обвалилася частина стелі у їдальні Коропецького військового ліцею на Тернопільщині. Така інформація сьогодні вранці з’явилась у місцевих інтернет-виданнях.

Влада області підтвердила, неприємність справді трапилась. Але запевнили, постраждалих немає, навчання у ліцеї продовжується. Ліцей знаходиться у старій історичній будівлі. Перед навчальним роком там робили косметичний ремонт, та частково ремонтували дах. Стеля впала через підтікання води після дощів, передає TV4.

– Постраждалих немає, всі роботи, які пов’язані з тим, щоби відновити стелю, будуть проведені найближчим часом. Ліцей знаходиться в колишньому палаці, це історична будівля, яка має свій термін зносу, але на сьогоднішній день обласною радою вже виділені кошти для того, щоби провести там відповідні ремонтні роботи. Як тільки ці кошти поступлять, будівельники відразу приступлять до виконання цих робіт, і я думаю, що протягом цього навчального року там буде проведено такий об’єм робіт, який дозволить учням бути в цьому приміщенні безпечно і відповідно до санітарних і гігієнічних норм, – говорить начальник відділу інформаційної діяльності Тернопільської ОДА Олег Удич.

Тернопільщина обвалилася частина стелі в їдальні військового ліцею
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі