Кандидатом “Самопомочі” на міського голову Тернополя обрано Тараса Пастуха

“Самопоміч” визначилась із кандидатами у мери. 8 вересня З’їзд партії обрав кандидатом на посаду міського голови Тернополя народного депутата України Тараса Пастуха.

«Самопоміч» братиме участь у виборах в понад 200 місцевих рад. Ми провели велику роботу з пошуку якісних кандидатів. Здебільшого це нові люди, які досягнули успіху в своїх професійних кар’єрах і готові працювати для громадського інтересу.

Я абсолютно переконаний, що українські міста є тими локомотивами, які виведуть Україну вперед. А їх успіх здатний буде народити нову політичну та управлінську еліту країни, сформувати новий кадровий ресурс для державного управління”, - зазначив під час виступу лідер Об’єднання “Самопоміч”, міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Андрія Садового, громада Тернополя отримала достойного кандидата у мери міста. “Тарас Пастух відповідає усім критеріям нашої політичної сили. Це успішний управлінець, який здатний спільно з командою “Самопомочі” реалізувати ті зміни, яких потребує Тернопіль”, - каже Андрій Садовий.

“Для мене є честю та великою відповідальністю претендувати на посаду мера рідного міста, інтереси якого є пріоритетними і у парламентській діяльності. Це можливість сформувати принципово нову команду управлінців та розпочати реальні зміни, яких сьогодні хочуть люди. Йдеться насамперед про прозорість, відкритість, системні реформи, викорінення тих корупційних схем, якими, на жаль, “прославився” Тернопіль. Успішний досвід діяльності “Самопочі”, який є у Львові, без сумніву потрібно втілювати у Тернополі”, - сказав у коментарі ЗМІ Тарас Пастух.

На позачергових парламентських виборах 2014 року Тарас Пастух переміг в одномандатному виборчому окрузі №163 Тернопільської області, набравши 35,45% голосів виборців. Друге місце зайняв кандидат від "Народного фронту" Іван Ковалик з 23,59%. Третє - кандидат від ВО "Свобода" Олексій Кайда з 23,57%.

На момент обрання народним депутатом Тарас Пастух служив добровольцем 128 гірсько-піхотної бригади ЗСУ. Раніше – працював головою Бучацької районної державної адміністрації. За соціально-економічними показниками вивів район на 1 місце в області з 15. Має успішний досвід підприємницької діяльності.

Тарас Пастух кандидат на мера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі