Тернопільський забудовник Щепановський на суді відмовився від київського адвоката

На судове засідання у справі Щепановського 24 листопада знову не з'явились свідки і троє захисників. Обвинувачений відмовився від свого київського адвоката.

За півгодини суду сторона захисту встигла подати клопотання, а троє потерпілих дати свідчення, - повідомляє 20 хвилин.

Четвергове засідання розпочали із запитань про присутність захисників, підсудного, свідків. Тому чи не першими зачитали клопотання від двох захисників Щепановського: громадського - дружини підсудного та одного з адвокатів - Ростислава Лукашова про проведення засідання без них. Останній, як пояснили у повідомленні, поїхав у судових справах в Івано-Франківськ. Не з’явилась учетверте й київська захисниця Світлана Глинська.

- А як щодо київського адвоката? - запитав суддя Тарас Багрій. - Є клопотання від неї чи ви відмовляєтесь від її послуг?

На це питання пан Щепановський, підвівшись із лави підсудних, відповів хоч і стиха, однак ствердно "так". Як пояснив підсудний, з київською захисницею у нього нема зв’язку. Відтак чоловік відмовляється від її послуг, як і від розгляду висунутих нею клопотань. Після цього суддя перевірив явку на засідання свідків, поцікавився, хто прийшов з потерпілих. Даючи свідчення, потерпілі повідомили, що все-таки чекатимуть обіцяних квартир. Свідків, яким надіслали судові повістки на засідання, почути не вдалось.

- Не зважаючи на вручені повістки, свідки не з’являються, - підсумував суддя. - Якщо потерпілий має право вибору: чи йти, чи не йти на засідання, то свідок зобов’язаний прийти.

Наступне судове засідання - 6 грудня о 10.30.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі