Тернопіль готовий до опалювального сезону

Тернопіль до опалювального сезону готовий, запевняють городян у комунальному підприємстві “Тернопільміськтеплокомуненерго”.

Усі міські котельні відремонтовані та пройшли відповідні випробовування на ймовірну аварійність. Як тільки впродовж трьох діб середньодобова температура буде нижчою позначки +8 градусів, у місті розпочинатимуть опалювальний сезон, передає tv4.

– На підприємстві є відповідний графік підготовки теплового господарства до опалювального сезону. Цей графік виконаний на 99%. Всі котельні, паливні теплові пункти готові на 10%. На сьогоднішній день завершуються роботи по підготовці теплових мереж. На вулиці Коновальця завершуються роботи по заміні теплової мережі на попередню ізольовану. Залишилося прокласти ще 15 метрів теплової мережі і повністю всі котельні будуть готові до опалювального сезону. Частково по місту проводиться заповнення теплових мереж хімочищеною водою, – розповідає начальник виробничо-технічного відділу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Віталій Грубенюк.

З 1 вересня повинні були заповняти і теплові мережі у будинках, проте є певні труднощі, бо балансоутримувачі: підприємства чи ЖЕКи, мали б самостійно зняти металеві заглушки на будинках і подати акти готовності Тернопільміськтеплокомуненерго, лише після цього всі мережі у помешканнях тернополян заповнять водою. На сьогодні жодного акту готовності немає. Комунальне підприємство має проблеми із фінансовим забезпеченням, проте незважаючи на це опалювальний сезон розпочнеться вчасно, запевняє Віталій Грубенюк.

– Опалювальний період розпочинається відповідно до правил, коли середньодобова температура впродовж трьох днів буде нижчою, ніж +8градусів, відповідно по цих показниках міський голова дає розпорядження і по ньому розпочинається опалювальний період, – говорить Віталій Грубенюк.

Тернополяни за тепло та гарячу воду боргують “Тернопільміськтеплокомуненерго” двадцять мільйонів гривень. Відтак, в комунальному підприємстві просять людей розраховуватися за надані послуги вчасно і не боргувати.

Тернопіль готовий до опалювального сезону
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі