• Головна
  • Сьогодні у Тернополі перебуває Олег Березюк
19:35, 10 вересня 2015 р.

Сьогодні у Тернополі перебуває Олег Березюк

Голова фракції “Самопоміч” у Верховній Раді України Олег Березюк сьогодні перебуває у Тернополі. Свій візит він розпочав із зустрічі з колективом Тернопільської міської комунальної лікарні №2.

“Місто, як замовник медичних послуг, повинне приділяти більше уваги охороні здоров’я. Бо люди потребують з одного боку робочого місця, де зможуть заробляти гроші, і місця, де будуть берегти своє здоров’я. Тому ці дві галузі є найважливіші. На сьогоднішній день, вони віддані на поталу випадку та ініціативі людей. Держава усунулась, і ситуація в руках місцевої влади”, - зазначив Олег Березюк опісля зустрічі.

Водночас парламентар подякував колективу лікарні за ініціативність та самоорганізованість. “Колектив цієї лікарні не чекає на допомогу, бо, на жаль, не отримує її. Хоча медицина має стати пріоритетом для кожного міста та села. І кожен міський чи сільський голова має насамперед заходити в місцеву амбулаторію, лікарню, поліклініку. Якщо б так було, ми б мали кращі показники в інших галузях, бо коли людина впевнена, що вона буде здорова і їй вчасно нададуть необхідну допомогу, вона буде відданіше та якісніше працювати”.

Сьогодні у Тернополі перебуває Олег Березюк, фото-1

Також спільно із народним депутатом України Тарасом Пастухом, керівник парламентської фракції “Самопоміч” зустрівся із колективом компанії “Молокія”. Народні обранці поспілкувались із тернополянами про найбільш складні питання: ситуацію на Сході, зміни до Конституції, роботу парламенту, а також про проблеми Тернополя. “Сьогодні сила країни знаходиться на місцях, у руках громади. Тому найголовніше завдання – обрати ефективну владу, яка змінюватиме ситацію в місті”, - зазначив Олег Березюк.

О 18.00 у приміщенні обласної Філармонії Олег Березюк та Тарас Пастух зустрінуться із громадою Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Березюк #Самопоміч
Оголошення
live comments feed...