У Тернополі шукають студентів для стажування у радах

Проект “Студенти для органів місцевого самоврядування-2012” стартував у Тернополі 20 листопада. Останній термін подання анкет – 20 грудня.

- Мета даного проекту - підвищення професійної освіти молоді, отримання досвіду та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, - каже координатор проекту в Тернопільській області Ігор Процик. – Саме для цього студентів долучають до роботи у органах місцевого самоврядування

У кожному місті ГО “Молодіжна Альтернатива” разом із партнерами відбирає через конкурс по 6 студентів, - повідомляє 20 хвилин. - Вони, як каже Ігор Процик, стажуються в органах місцевого самоврядування протягом пяти місяців, по 4 години на день - після навчання.

- Для того, щоб стати учасником проекту потрібно бути студентом 3-5 курсу або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності, пояснює він. - Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за посиланням: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1730054 або взяти особисто у мене.

Проект проходитиме у два етапи: перший - передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, другий - саме стажування в органах місцевого самоврядування.

- За час стажування студенти матимуть можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у Київі, - каже Ігор Процик, - писати статті до збірника на запропоновані теми, а також побувати на екскурсії у Верховній Раді. Після стажування всі отримають Сертифікат про проходження стажування.

Довідка

Реалізовує проект ГО “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною ГО “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.

Про дату проведення співбесіди кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті, повідомлять електронною поштою.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі