• Головна
  • Поблизу Тернополя люди перекрили центральну автомагістраль
20:00, 10 вересня 2015 р.

Поблизу Тернополя люди перекрили центральну автомагістраль

Жителі села Острів, Тернопільського району перекрили центральну автомагістраль на перехресті «Острів-мясокомбінат». Люди рухаються вздовж траси, не пропускаючи автомобілі. Таким чином мешканці продовжують протестувати проти дерибану землі, який виник у селі.

«Ми протестуємо, бо було 160 планів, а тепер кажуть, що землі нема – всю роздали! Як так, що ті, хто мають великі хати ще отримують, а ті, кому дійсно треба, то не можуть мати, бо всю вже роздали! Навіть, не знаю кому дали, бо все «шито-крито» робилося», – поділилася жителька села Острів.

Інша мешканка села розповіла, що нічого проти того, що отримали землю бійці АТО немає, просто хоче отримати землю, яка їй належить за законом, але незаконно видана комусь іншому, пише Тернопіль. Жінка не хоче, щоб ділянки приватизували і справа зійшла нанівець.

Автомобілям і маршруткам доводилося розвертатися і шукати проїзд в іншому напрямку. Багато машин поїхали через дорогу, яка веде біля заводу по виробництву м’ясо-кісткового борошна і сусіднє село Буцнів.

#Тернопіль #центральна автомагістраль #перекрили дорогу

Коментарі

Оголошення
live comments feed...