• Головна
  • Тарас Пастух про вирішення проблем Тернополя: «Тут треба керуватися гаслом «Самопомочі» – «Візьми і зроби!» (ВІДЕО)
20:00, 11 вересня 2015 р.

Тарас Пастух про вирішення проблем Тернополя: «Тут треба керуватися гаслом «Самопомочі» – «Візьми і зроби!» (ВІДЕО)

Під час візиту до Тернополя голова фракції “Самопоміч” у Верховній Раді України Олег Березюк провів ряд зустрічей. Політик цікавився, що думають люди про діяльність влади. «Люди кажуть, що влада не виконує свої функціональні обов’язки», – каже Олег Березюк.

Вирішення місцевих проблем представники «Самопомочі» бачать у наданні більшої уваги розвитку міст і сіл. На запитання, за якими критеріями було обрано Тараса Пастуха як кандидата на посаду міського голови Тернополя Олег Березюк відповів: «У нас 26 людей у Верховній Раді. Кожен багнет є дуже важливим, тим більше такий багнет експертного мислення і досвідченості в галузі фінансів, господарювання і управління як Тарас Пастух. Ми виходили з концептуальних засад нашої філософії. Тарас, який має досвід парламентської роботи і, на жаль, війни, де переоцінив життя, є тою людиною, якій можемо довірити цю відповідальність. Сила держави Україна сьогодні в Тернополі, Збаражі, Коломиї і в кожному місті. Тому це було не просте рішення. Дякую Тарасу, що взяв відповідальність».

За словами Тараса Пастуха, його висування як кандидата на посаду міського голови Тернополя є колегіальним рішенням фракції і керівництва «Самопомочі»: «Але насамперед це є рішення нашого тернопільського осередку. «Самопоміч» свою діяльність розпочала під час парламентської кампанії минулого року. За час цієї діяльності ми брали участь у реалізації дуже багатьох проектів, через нашу приймальню пройшло декілька тисяч людей, які проходили консультацію з юридичних та інших питань. До мене як до народного депутата зверталися люди з приводу незаконних забудов. Ми постійно чули нарікання власне на тернопільську проблематику. Тому часто виникала дискусія: іти на жорстку конфронтацію із міською владою, критикувати і ставити йому незадовільні оцінки або сформувати команду і запропонувати людям інші цінності, за якими може прийти до місцевої влади «Самопоміч», якщо люди довірять. Це рівень відповідальності перед друзями, які свого часу підтримали мою кандидатуру, перед тернополянами, які приходили на прийом і казали, що треба міняти стандарти. Окрім цього, просто критикувати – це не є моє. Тут треба керуватися гаслом «Самопомочі» – «Візьми і зроби!». Наскільки цей крок правильний, ми запитаємо у виборців», – зазначив Тарас Пастух.

Тарас Пастух про вирішення проблем Тернополя: «Тут треба керуватися гаслом «Самопомочі» – «Візьми і зроби!» (ВІДЕО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарас Пастух #вирішення проблем Тернополя #гасло «Самопомочі» – «Візьми і зроби!»
Оголошення
live comments feed...