Багато представниць жіночої статі в даний час, на жаль, не можуть уявити свого життя без косметики, вважаючи, що без неї прожити практично нереально. Поради щодо вибору косметичних засобів, сучасного макіяжу, турбота за шкірою та багато цікавої інформації є на http://betaproject.net/krasa_zdorovya. Обирати косметику треба дуже уважно, щоб не зашкодити шкірі, не спровокувати алергії.

Багато дівчат мають величезні проблеми з шкірою, які потрібно усувати, наприклад, прищі, вугри і нерівності на лобі, щоках, носі і взагалі на всьому обличчі. Комусь подобається підводити очі, візуально розширюючи їх за допомогою підводки, так як занадто вузький розріз очей. Хтось незадоволений кольором своїх губ, вважаючи його занадто блідим і вважаючи за краще наносити більш яскравий відтінок помади зверху. Комусь просто подобається подовжувати вії і фарбувати повіки в різні кольори за допомогою тіней. Загалом, кожна дівчина користується косметикою, незалежно від причини. Просто хтось фарбується зовсім злегка, вважаючи за краще підкреслювати вії і зволожувати губи, а хтось щоранку повністю покриває своє обличчя макіяжем, починаючи від сильної підводки для очей і закінчуючи шаром тонального крему. Так чи інакше, щоб обличчя було в повному порядку, варто користуватися дійсно високоякісної косметикою, і економити на ній не варто. Якщо ж Ви хочете купити косметику високої якості, але не за такими високими цінами, а хоча б трохи вище середнього, звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Купуючи косметику треба враховувати свій вік. Адже з роками кардинально змінюється тип шкіри, її структура. Сальні залози виробляють менше секрецій, клітинам шкіри все складніше зберегти необхідну вологу. Якщо в молоді роки ви мали жирну шкіру, то з віком вона перетворюється в гіперчутливу та суху шкіру. З урахуванням цього слід обирати лосьйони, креми и інші засоби за доглядом.

На вибір косметики  впливає пора року. Не дивуйтеся, адже літня косметика стає менш ефективною зимою, та навпаки. В холодну пору року шкіра стає сухою та в’янучою, тому слід застосовувати поживні жирні креми. Їх же категорично заборонено використовувати літом. Жирний крем тільки закупорить пори шкіри, слід купити на літо «легкі» пінки та гелі для вмивання.

Враховуйте склад косметики. Відмовтеся від засобів з віддушками, консервантами, та оберіть більш природні складові з екстрактів рослин.