Восени у Тернополі відремонтують дорогу на вул. Шота Руставелі та Бродівській

У Тернополі тривають ремонти доріг. Нині асфальтують дорожнє покриття вулиці Тернопільської, а саме від повороту з  Львівської до кінцевої зупинки громадського транспорту в Кутківцях.

Загальна протяжність відремонтованої дороги – більш як 600 метрів, туди курсує громадський транспорт. Цієї осені комунальники планують ще капітально відремонтувати дорожнє покриття на Шота Руставелі та Бродівській. Рух транспорту там частково обмежать. Дороги у Кутківцях не ремонтували дуже давно, розповідають місцеві мешканці. Частину вулиці Тернопільської зробили три роки тому. Решта дороги була у жахливому стані, передає TV4.  

Сьогодні тут асфальтують дорогу, а саме від повороту з вулиці Львівської до кінцевої зупинки громадського транспорту в Кутківцях. Крім того, у Тернополі допоки суха погода, завершують класти бруківку на тротуарах вулиці Шпитальної, ремонтують дорогу вулиці Тролейбусної, і приступатимуть до наступних доріг.

– Цього року завершуємо Шпитальну, робимо капітально Шота Руставелі, ремонт деформаційного шва вулиці Промислової, і частково шляхопроводу по вулиці Бродівській, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Цьогоріч капітальним ремонтом в місті охопили майже три десятки доріг. Якщо в попередні роки асфальтували в основному центральні проїзні автошяхи, то нині більше уваги – додатковим та міжквартальним проїздам. Крім того, у 2015 році завдяки проведеній фінансовій децентралізації Тернопіль отримав більше грошей, які використали саме на капітальні ремонти дворів та доріг.

Також нині триває ремонт бульвару Куліша, прибудинкової території проспекту Злуки, 35. Наступного тижня комунальники розпочинають ремонтувати двір Чернівецької, 56. Заплановано заасфальтувати ще 60 заїздів до прибудинкових територій, одинадцять з них уже відремонтували.

Восени у Тернополі відремонтують дорогу на вул. Шота Руставелі та Бродівській
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі