• Головна
  • У Тернополі виступатиме світова зірка
11:02, 12 вересня 2015 р.

У Тернополі виступатиме світова зірка

Відома на увесь світ солістка Мадридської та Міланської опери Софія Соловій відкриватиме концертний сезон у тернопільській філармонії. Концерт відбудеться у неділю, 13 вересня, о 17.00.

Попри те, що Софія Соловій родом зі Львова, до Тернополя співачка приїхала вперше.

- У Тернополі, на скільки я знаю, чудова публіка, - каже Софія Соловій. - І тернопільська філармонія дуже розвивається. Тут проводять дуже хороші концерти, запрошують світових зірок - це дуже хороший показник. Та й ентузіазм, з яким працюють тут люди, надихає. Хочеться долучитись до цієї справи. Саме тому я і приїхала.

У концертній програмі для тернополян звучатиме Моцарт, італійський репертуар, австрійська оперетта, українська класика і народні пісні, які пані Соловій не змогла обійти стороною, пише 20 хвилин

Софія Соловій уже 15 років живе у Італії, але на Україну приїжджає часто, щоб провідати батьків і сестру.

- Я себе вважаю абсолютною українкою, - каже пані Соловій. - І в мене не виникало ніколи ніякого сумніву стосовно цього. Національність - це не штамп в паспорті, а культурне формування особистості.

Довідка: Софія Соловій виступала на сценах оперних театрів Афін, Бергамо, Венеції, Ніцци, Неаполя, Риму, Любляни, Люксембургу, оперних фестивалів «Екс-ен-Прованс» (Франція), «Валле д’Ітрія» (Мартіна Франка, Італія), «Сферістеріо» (Мачерата, Італія), «Россіні у Вільдбаді» (Бад-Вільдбад, Німеччина), «Великодній Фестиваль Л. ван Бетовена» (Варшава, Польща), співпрацюючи з такими видатними особистостями як Дж. Джельметті, А. Дзедда, А. Кіаростамі та К. Пендерецкі. Здійснила гастрольні турне Швейцарією, Японією, Південною Кореєю, Чилі, в Об´єднаних Арабських Еміратах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#У Тернополі виступатиме світова зірка
Оголошення
live comments feed...