На Тернопільщині батьки учнів звинувачують дирекцію школи у здирництві

У селі Залісці, що на Збаражчині, батьки школярів звинувачують керівництво місцевої школи у здирництві. Грошей, щоправда, там «у чистому вигляді» не вимагають, але деякі сім’ї (такі як малозабезпечені) через «новації» в галузі освіти можуть залишитися без засобів для існування.

Так, за словами матері шести дітей Галини Кравець, її сім’я живе лише на гроші, що їх отримують на дітей, тож коли почули від директора, що потрібно купувати більшу половину підручників самостійно, була шокована.

- Ми не маємо таких коштів, бо малозабезпечені. Корову ми не продамо, щоб дітям книжок купити, бо будемо голодні. З цим потрібно щось робити, бо виходить, що школу утримують батьки за свій кошт, - каже багатодітна матір.

Директор школи зізнається, що проблеми з підручниками таки є, адже діти вчитимуться за новою програмою і попередні книжки вже не підходять для цього, пишуть Тернополяни.  Позаяк, начальник районного відділу освіти Збаразької РДА Оксана Брегін впевнена, що питання щодо першочергового забезпечення підручниками дітей пільгової категорії можна вирішити на місцевому рівні. Тож вже під час наступної сесії райради дану тему будуть піднімати, адже навчальний рік розпочався, а деякі діти досі не мають як повноцінно приступити до навчання.

Тернопільщина школа здирництво підручники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі